Avtor: zudomzale Objavljeno: 21. 05. 2018

Binkošti

Nova številka Družine vam je na razpolago za branje!

Danes je za našo župnijo poseben praznik, saj 33 otrok prvič prejema Kristusa pod podobo kruha. Radi se jih spominjajmo v molitvi, da bodo vedno s čistim srcem in veseljem prihajali k obhajilu in v vsej polnosti živeli iz prejetih milosti.

Hvala za dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za socialno in zdravstveno zavarovanje nas duhovnikov.

Hvala tudi vsem, ki ste včeraj (sobota) sodelovali in pomagali pri srečanju bolnih in ostarelih iz naše župnije. Tako sveta maša kot pogostitev po njej sta prilika za srečanje z Gospodom in za medsebojno druženje. In ravno to ostareli dostikrat najbolj pogrešajo!

Lepo vabljeni k šmarnični pobožnosti vsak dan.

Slovenski škofje so nam poslali posebne podobice z molitvijo za domovino. Podobice so na klopeh, molitev pa bomo molili po obhajilu na koncu vsake svete maše.

Zavod Živim organizira tako imenovano: Jerihonsko bdenje – teden molitve pred Najsvetejšim. Molili bomo za življenje spočetih otrok, za blagor slovenskih družin in za pravično slovensko družbo. Kdaj bo molitev v naši cerkvi, si lahko ogledate na plakatu zadaj na oglasni deski. Vabljeni!

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V torek ob 10.00 v Knjižnici Domžale odprtje razstave, ki jo pripravlja naš Vrtec Dominik Savio Karitas Domžale.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

V torek zvečer ob 20.00 naslednji v seriji Večerov na Goričici. Tokratna tema srečanja je Fatima in tamkajšnja Marijina prikazovanja. Lepo vabljeni!

V četrtek, na praznik Marije, Pomočnice kristjanov, bo zvečer ob 20.30 v župniji Dob slovesna sveta maša in po njej procesija z lučkami. Lepo vabljeni!

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine.

V soboto v župniji Brdo praznujejo 80 letnico kronanja Marijine podobe. Zvečer ob 20.00 bodo imeli v cerkvi v Šentvidu slovesno sveto mašo in po njej procesijo z lučkami.

Prihodnjo nedeljo obhajamo praznik SVETE TROJICE. To je tudi zadnja nedelja v mesecu, ko bomo imeli krščevanje. Kot je bilo oznanjeno, bo to nedeljo zadaj pod korom tudi košara za vaš dar za rože za krašenje farne cerkve. Najlepša hvala!