Avtor: zudomzale Objavljeno: 11. 06. 2018

Nova številka Družine ter Župnijski list sta vam na razpolago za branje! Med tiskovino so tudi zgibanke z informacijami za poletni oratorij. Če kdo še ni vzel, naj le vzame in predvsem prosimo za pravočasno prijavo (prijave so možne do 19.6.).

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali za gospodarske potrebe župnije. Darovali ste 1.842 €.

Hvala vsem, ki ste pomagali in sodelovali pri procesiji preteklo nedeljo. Hvala tudi Godbi Domžale in narodnim nošam. Bilo je veliko sodelavcev, le vernega ljudstva je bilo bolj malo.

Z današnjo nedeljo in zahvalno sveto mašo ob 10.00 zaključujemo letošnje veroučno leto. Tisti, ki ste opravili vse obveznosti, ste že dobili spričevala, ki jih lahko prinesete nazaj ob vpisu v višji letnik. Predvidoma bo to v prvem tednu septembra.

(Nedelja ob 10.00): Sedaj ob koncu svete maše bomo imeli še blagoslov koles, rolerjev, skirojev in ostalih ne-motornih prevoznih sredstev. Duhovnik bo stal pri zakristijskih vratih, vi pa boste drug za drugim prišli mimo njega, da vas blagoslovi in vam izroči letošnjo nalepko.

Jutri (v ponedeljek) bomo duhovniki naše dekanije praznovali dan spomina na naše mašniško posvečenje. Ker bomo cel dan odsotni, tukaj doma tako zjutraj kot zvečer NE BO svete maše. Tudi uradne ure ta dan odpadejo. Hvala za razumevanje!

V soboto (16.6.) bo jubilejno 50. narodno romanje bolnikov, invalidov in starejših na Brezje. Program se začne z molitvijo ob 9.00, ob 10.00 je slovesna sveta maša, ki jo bo vodil ljubljanski nadškof Zore. Odhod avtobusa je ob 8.30 s parkirišča pred DUD. Pridite toliko prej, da se v miru naložite. Če je še kdo zainteresiran za prevoz, se lahko prijavi pri gospe Mariji Limbek ali v župnijski pisarni. Zelo bi bili veseli kakšne moške roke za pomoč pri nalaganju za starejše in invalidne osebe, ki sami žal ne morejo na avtobus.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V sredo zvečer ob 20.00 skupno srečanje pastoralnega in gospodarskega sveta.

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje animatorjev za poletni oratorij.

Prihodnja nedelja je 11. navadna nedelja med letom. V nedeljo bo zadaj pod korom škatla za vaš morebitni dar za rože oz. za obnovo velikega farnega bandera. Iskrena hvala tudi za vaše darove, ki ste jih zbrali po ulicah!