Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 06. 2018

Nova številka Družine vam je na razpolago za branje!

Hvala za vaš dar za rože, ki ga danes še lahko oddate v škatlo zadaj pod korom. Hvala tudi vsem, ki ste svoj dar že dali bodisi pobiralcem po ulicah ali v škatlo pod korom pred nekaj tedni.

Še do torka je možnost za prijave za poletni oratorij. Se pa opravičujemo, ker je bila zaradi tehničnih težav prijava sedaj dva dneva nemogoča, vendar smo težave sedaj (upajmo) odpravili.

V tem tednu se animatorji poletnega oratorija dobimo vsak večer ob 19.00. Pred nami so še zadnje priprave, zato tudi animatorje prosim, da resno vzamejo priprave in celoten program.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V torek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

V soboto zjutraj gremo s kolesi na Brezje. Zberemo se ob 3.00 pred veroučnimi učilnicami. Ob 7.00 bomo na Brezjah pri sveti maši, kamor ste povabljeni tudi vsi ostali. Se priporočamo za prevoz nazaj domov. Če ima kdo kakšen kombi ali prikolico, da lahko pripeljemo domov kolesa in seveda tudi vse kolesarje.

Prihodnja nedelja je 12. navadna nedelja med letom in praznik rojstva Janeza Krstnika. Ker je to tudi zadnja nedelja v mesecu, bomo imeli po jutranji sveti maši krščevanje. Popoldne ob 16.00 ste lepo povabljeni na Limbarsko goro, kjer bo sveta maša po vzhodnem obredu. Tukaj doma bomo imeli po večerni sveti maši zunaj pred cerkvijo krajši kulturni program na čast naši domovini Sloveniji, saj je 25. junij državni praznik – dan državnosti. Prižgali bomo kres, dvignili zastavo, v besedi in pesmi počastili našo Slovenijo, predvsem pa izkoristimo to priložnost za medsebojno srečanje in skupno druženje. Gospodinje prosim za kakšno pecivo, možakarje pa za pijačo.