Avtor: zudomzale Objavljeno: 2. 07. 2018

Še nekaj izvodov novomašne dvojne številke Družine vam je na razpolago za branje! Izšla je tudi nova številka Ognjišča ter Odmevi z Goričice. Vzemite v branje.

Hvala za vaš dar, ki ga danes na prvo nedeljo v mesecu namenjate za gospodarske potrebe župnije. Upamo, da bomo lahko v poletnih mesecih naredili kakšen korak naprej pri urejanju trga okoli cerkve.

Hvala vsem, ki ste v nedeljo zvečer pomagali in sodelovali pri kulturnem dogodku ob dnevu državnosti. Ni nas bilo veliko, a je bilo vseeno lepo in prijetno.

Hvala vsem, ki ste nam v preteklem tednu pomagali, da smo lahko mirno in uspešno izpeljali letošnji oratorij. Predvsem pa hvala voditeljicam Petri, Leili in Neži, ki so skupaj s 35 animatorji izpeljali vse tako, kot je bilo potrebno in načrtovano. Z animatorji gremo v tem tednu na počitnice, zato se za vse zadeve obrnite na g. Andreja ali g. Avguština.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V četrtek praznujemo praznik slovanskih apostolov Cirila in Metoda, ki sta tudi sozavetnika Evrope. Tudi po njunem delovanju smo mi danes lahko hvaležni Bogu, da obhajamo liturgijo v narodnem – to je slovenskem jeziku, imamo svoje liturgične knjige,… Sveta maša bo zjutraj ob 7.00 in zvečer ob 19.00. Lepo vabljeni!

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote in prejemu zakramenta svete spovedi. V petek dopoldne bova duhovnika obiskovala bolnike in ostarele.

Prihodnja nedelja je 14. navadna nedelja med letom.