Avtor: zudomzale Objavljeno: 20. 07. 2018

Na razpolago imate novo številko Družine ter Župnijski list. Vzemite v branje!

V tem tednu bom župnik nekaj dni odsoten, za vse nujne zadeve se obrnite na g. Andreja ali g. Avguština. Njuni številki najdete v Župnijskem listu.

V Župnijskem listu prav tako najdete že prve informacije glede našega farnega romanja konec meseca avgusta. Preberite; predvsem pa vabljeni, da se v soboto, 25.8., skupaj podamo na pot na Višarje in naprej na avstrijsko Koroško.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

Prihodnja nedelja je 16. navadna nedelja med letom – Krištofova nedelja. Ob koncu vseh svetih maš bomo imeli blagoslov avtomobilov. Najprej bo tukaj v cerkvi skupni blagoslov, nato pa bo šel duhovnik po cestah okoli cerkve in bo blagoslavljal vaše avtomobile. Vaš dar ob blagoslovu avtomobilov je namenjen za akcijo MIVA – za nakup prevoznih sredstev za naše misijonarje po svetu. Iskrena hvala!

Prihodnjo nedeljo se bo pri sveti maši bo 10.00 od nas poslovil bogoslovec Rok, ki je bil z nami od meseca marca dalje. Na njegovi življenjski poti mu želimo veselja, notranjega miru in božjega blagoslova. Jeseni bo deležen diakonskega posvečenja in prihodnje leto mašniškega posvečenja, zato ga v obilju podprimo tudi z molitvijo.