Avtor: zudomzale Objavljeno: 24. 07. 2018

Na razpolago imate novo številko Družine. Vzemite v branje!

V župnišču se že lahko prijavite za naše farno romanje konec meseca avgusta na svete Višarje. Več ste si lahko prebrali v zadnji številki Župnijskega lista.

Ker je danes Krištofova nedelja, bomo imeli po končani sveti maši blagoslov voznikov in vaših avtomobilov. Najprej bo blagoslov tukaj v cerkvi, nato pa bo šel duhovnik po poteh okoli cerkve, kjer bo sledil še blagoslov nad posameznimi avtomobili. Dar, ki ga boste oddali ob blagoslovu, bo namenjen za nakup prevoznih sredstev za naše misijonarje. Svoj dar za vozila misijonarjev lahko oddate tudi v škatlo zadaj pod korom. Iskrena hvala!

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

Prihodnja nedelja je 17. navadna nedelja med letom, goduje sveta Marta, Lazarjeva sestra. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje.