Avtor: zudomzale Objavljeno: 3. 08. 2018

Na razpolago imate novo številko Družine in Ognjišče. Vzemite v branje!

Vabljeni na naše župnijsko romanje na svete Višarje, v Ziljsko dolino, Beljak in na Osojsko jezero. Romanje bo 25.8., cena je 50€, prijave se že zbirajo v župnišču.

Iskrena hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali ob blagoslovu avtomobilov. Darovali ste 2.540,11€. Zbrana sredstva bomo poslali na Misijonsko pisarno, od koder jih potem pošljejo naprej našim misijonarjem.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k prejemu zakramenta svete spovedi in k pobožnosti prvega petka in prve sobote. V petek dopoldan bova duhovnika obiskovala bolnike in ostarele iz naše župnije. Če bi kdo na novo rad, da ga enkrat na mesec obišče duhovnik z Najsvetejšim, nam to sporočite v župnišče.

Prihodnja nedelja je 18. navadna nedelja med letom, goduje Marija Snežna. Ker je to prva nedelja v mesecu, bomo imeli gospodarsko nabirko. Upajmo, da bomo čim prej nadaljevali z gradbenimi deli na našem trgu. Iskrena hvala za vaš dar!