Avtor: zudomzale Objavljeno: 12. 01. 2014

Oznanila 1. nedelja med letom

Nova številka Družine vam je na razpolago, prav tako nova številka župnijskega lista. Še dva tedna bomo sprejemali naročila za verski tisk za leto 2014, zato vas vabim, da se v tem času oglasite v župnišču in obnovite naročnino.

V soboto se začne molitvena osmina za edinost kristjanov. Letošnja molitvena osmina poteka pod geslom: »Mar je Kristus razdeljen?« Kristus ni razdeljen, razdeljeni pa smo kristjani in s tem ustvarjamo zelo slabo podobo Kristusovih učencev. Vsak večer bomo torej poslušali krajša razmišljanja, ki so nam jih pripravili in še dodatno prosili za edinost vseh kristjanov na svetu. Vabljeni, da se tej skupni molitvi pridružite!

DOGODKI MED TEDNOM:

V ponedeljek zvečer ob 19.00 srečanje izrednih delivcev obhajila. Dobimo se v župnišču.

V torek zvečer ob 19.30 lepo vabljeni v veroučne učilnice na tretje srečanje Večerov na Goričici. Naslov tokratnega srečanja je: Kdo je Jezus?

V sredo zvečer ob 20.00 imamo redno srečanje članov ŽPS.

V petek zvečer se začne program duhovno družabnega vikenda za veroučence 4. razreda v Mekinjah ter istočasno za 7. razred v Velesovem. Starše prosim, da pravočasno pripeljete svoje otroke.

V nedeljo, 19. januarja, na Brezjah naša dekanija pripravlja in vodi molitev za nove duhovne poklice. Ob 15.00 je skupna molitev, nato ob 16.00 sveta maša. Informacije glede odhoda skupnega avtobusa za celo dekanijo bomo dobili v tem tednu, zato vam jih bom lahko posredoval šele prihodnjo nedeljo. Vsi lepo povabljeni, da se po svojih močeh molitvenega srečanja za nove duhovne poklice udeležite in da skupaj prosimo za nove duhovne poklice in zvestobo poklicanih.