Avtor: zudomzale Objavljeno: 6. 11. 2019

Na razpolago imate novo številko Družine in Odmeve z Goričice.

Obhajamo zahvalno nedeljo, ko se Bogu zahvaljujemo za vse prejete darove in milosti preteklega leta. Skupaj z zakonci jubilanti se Bogu zahvaljujemo tudi za vsa leta skupnega zakonskega življenja. Hvala tudi vsem vam, ki s takšnimi ali drugačnimi darovi podpirate delovanje nas duhovnikov in celotne Cerkve. Hvala tudi Zajčkovim iz Štude, ki so darovali darove zemlje, ki so tukaj pred oltarjem. Naj vam vsem Bog bogato poplača za vašo dobroto in skrb do nas.

Hvala vsem, ki ste sodelovali pri lepo obhajanih praznikih Vseh svetih.

Znova se vračamo v delovne dneve, počitnic je konec in s ponedeljkom nadaljujemo z veroukom za vse skupine.

Danes boste lahko zunaj pred cerkvijo še lahko kupili karte za dobrodelni koncert naše Župnijske Karitas, ki bo ta petek zvečer ob 20.00. Lepo vabljeni na koncert in hvala za vso podporo, ki jo s tem izkažete delovanju naše župnijske Karitas! Karte lahko dobite tudi v župnijski pisarni.

V torek zvečer ob 19.00 srečanje za starše 8. razreda veroučne šole. Začeli bomo z novim krogom priprav na birmo z naslednjo generacijo birmancev, zato vse starše vabim, da se skupaj srečamo in pogovorimo o vsem potrebnim. Srečanje bo v veroučnih prostorih.

V torek zvečer po sveti maši (ob 18.30) bo naslednji v vrsti Večerov na Goričici. Spregovorili boste o drugi cerkveni zapovedi: posvečuj zapovedane praznike. Kot del priprav na romanje v Sveto deželo pa si boste ogledali film o gori Nebo in Nazaret. Lepo vabljeni!

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje katehetov naše župnije.

V petek zvečer ob 20.00 vsi lepo vabljeni na dobrodelni koncert naše župnijske Karitas: Skupaj na poti! Častni pokrovitelj koncerta je upokojeni nadškof Anton Stres, seznam sodelujočih pa si lahko ogledate na plakatu zadaj na oglasni deski.

V soboto je škofijsko srečanje članov Župnijskega pastoralnega sveta. Srečanje se začne ob 9.00 v Zavodu svetega Stanislava v Šentvidu. Vsi člani ŽPS lepo vabljeni!

V soboto zvečer ob 20.00 srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 32. navadna nedelja med letom. S cerkvenimi pevci bomo prihodnjo nedeljo gostovali v župniji Žužemberk. Po vseh dopoldanskih svetih mašah bodo med nami prostovoljci Vincencijeve zveze dobrote. S pomočjo Vincencijevega koledarja zbirajo sredstva za gradnjo hiše za družino brez doma. Priporočeni dar za koledar je 10€.