Avtor: zudomzale Objavljeno: 24. 08. 2020

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Pred nami je še zadnji teden počitnic, preden se znova začnejo šolske obveznosti.

Zadaj med tiskovino starši in veroučenci že lahko dobite katehetsko pismo, kjer so napisani vsi potrebni podatki glede novega veroučnega leta. Vsi, ki imate šoloobvezne otroke, vzemite to pismo, ga preberite in se na tak način že pripravite na nov začetek. Najprej bomo očistili veroučne prostore, šele na to pride na vrsto vpis. Že sedaj ste naprošeni, da si boste vzeli čas za to in prišli pomagat.

Prosimo vas, da se držite predpisanih ukrepov v času korona virusa: obvezna maska čez usta, razkuževanje rok, obhajilo na roke, zapisana oz. oddana telefonska številka na seznam zadaj pod korom. Če se jaz tega ne držim, spravljam v nevarnost tudi druge ljudi okoli sebe, zato je dolžan poskrbeti vsak ne samo zase, ampak za vse ljudi.

Za sobotno romanje smo številčno ravno na meji, ali bi izpeljali ali ne. Če bi še kdo želel iti zraven, naj se čim prej zglasi v župnišču. Vsi prijavljeni pa boste po telefonu obveščeni, če se bo šlo in kdaj bi bil odhod.

V župnišču še vedno lahko dobite tudi ponatis knjige Franca Bernika: Zgodovina fare Domžale.

V torek dopoldan je znova sveta maša v DUD, vendar zaradi omejitve obiskov brez zunanjih obiskovalcev. Maša je torej zgolj in izključno za stanovalce doma.

Prihodnja nedelja bo 22. navadna nedelja med letom, goduje Feliks oz. po slovensko Srečko.