Avtor: zudomzale Objavljeno: 12. 12. 2020

3. adventna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list in Misijonska obzorja.

V župnišču že lahko dobite zbirko Mohorjevo knjig za leto 2021, prav tako je že izšla 2. knjiga Zgodovina fare Domžale, ki jo je napisal prvi domžalski župnik France Bernik. Na razpolago imamo tudi še nekaj koledarjev, družinskih pratik, kadila… Vabljeni k nakupu!

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe župnije. Hvala tudi za vse vaše darove, ki jih namenjate nam duhovnikom.

Vabljeni k spremljanju svetih maš ob nedeljah ob 10.00 preko naše internetne strani oziroma na Facebooku. Po sveti maši imate v cerkvi do 11.45 možnost prejeti sveto obhajilo.

V trenutnih razmerah zaradi epidemije lahko duhovniki po navodilih škofov mašujemo le enkrat na dan. To pomeni, da ne moremo opraviti vseh svetih maš, ki ste jih naročili v preteklosti. Svete maše, ki bodo prestavljene, bodo opravljene v prvih prostih terminih, ko bo to možno. Hvala za razumevanje!

Vabljeni, da sprejmete Marijo romarico pod svojo streho za en dan v adventnem času. Nekaj terminov je še prostih, seznam visi zadaj pod korom.

DOGODKI ČEZ TEDEN

V sredo vstopamo v čas božične devetdnevnice. Vsi lepo vabljeni, da se ob domačem oltarju vsak dan zberete ter prosite Gospoda za mirno pripravo na Njegovo rojstvo.

Prihodnja nedelja bo že 4. adventna nedelja. Prihodnjo nedeljo boste lahko zunaj pred cerkvijo že dobili Betlehemsko luč miru. Letos ne bomo imeli slovesnega sprejema lučke, lahko pa jo boste dobili tudi potem še vse ostale dneve, ko bo luč miru gorela tukaj v cerkvi.