Avtor: zudomzale Objavljeno: 10. 01. 2021

Nedelja Jezusovega krsta

Na razpolago imate novo številko Družine in nov Župnijski list.

Hvala za vaš dar, ki ga namenjate za potrebe župnije. Prav tako hvala za vaš trikraljevski dar in hvala za dar, ki ga danes namenjate za našega duhovnega pomočnika g. Andreja.

Vabljeni k podaljšanju oz. novi naročnini na verski tisk za leto 2021. Čas za obnovo naročnine je do 25.1., potem bomo naročnine oddali naprej. Prav tako vabljeni k nakupu 2. knjige Zgodovina fare Domžale, ki jo je napisal prvi domžalski župnik France Bernik.

V prihodnjem tednu bo prenos svete maše po spletu v nedeljo ob 10.00, ostale dneve ste lahko pri sveti maši tukaj v cerkvi.

DOGODKI ČEZ TEDEN

Danes obhajamo nedeljo Jezusovega krsta. Naj bo tudi v naših srcih hvaležnost Bogu in našim staršem, da so nas prinesli h krstu in smo s tem postali božji otroci! Z današnjo nedeljo znova vstopamo v liturgični čas med letom.

Prihodnja nedelja bo 2. nedelja med letom – nedelja verskega tiska. Prenos svete maše bo ob 10.00 – maša je brez ljudstva, po maši možnost za prejem svetega obhajila do 11.45.