Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 02. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine ter Ognjišče.

Hvala za vaš dar, ki ga namenjate za potrebe župnije ali za nas duhovnike.

Vabljeni k nakupu knjige Zgodovina fare Domžale. Tako prva kot druga knjiga sta vam na razpolago v župnišču.

V torek obhajamo praznik Jezusovega darovanja v templju – svečnica. Tako zjutraj kot zvečer bomo pri sveti maši blagoslovili sveče, ki jih boste lahko vzeli domov. Vaš dar ob tem gre za cerkveno razsvetljavo.

V sredo obhajamo god sv. Blaža, priprošnjika zoper bolezni v grlu in varuha pred vsakršnim drugim zlom. V nekoliko drugačni obliki kot običajno, vendar bomo tudi letos imeli pri sveti maši blagoslov svetega Blaža, h kateremu ste lepo povabljeni!

DOGODKI ČEZ TEDEN

Danes obhajamo 4. nedeljo med letom.

Petek in sobota sta prva v mesecu, opravimo doma pobožnost prvega petka in prve sobote ter se posvetimo Jezusovemu in Marijinemu srcu. V petek dopoldan bova duhovnika obiskovala naše bolne in ostarele brate in sestre po župniji, zato takrat ne bo uradnih ur v župnijski pisarni.

Prihodnja nedelja bo 5. nedelja med letom, goduje sv. Rihard, kralj. Ker je to prva nedelja v mesecu, bo vaš dar namenjen za gospodarske potrebe župnije. Ob 10.00 bo prenos svete maše po internetu – maša je brez ljudstva, po maši možnost za prejem svetega obhajila do 11.45.