Avtor: zudomzale Objavljeno: 15. 11. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine.

Ukrepi v cerkvi se glede obiska svetih maš zaenkrat ostajajo nespremenjeni. Prosim vse, da upoštevate pogoj PCT (preboleli, cepljeni, testirani). Na vratih bi morali pregledovati, kot to delajo po trgovinah. Vsak od nas ima vest, ki je najbolj natančen kontrolor. Prosim, da vsak upošteva pravila, da bomo tako čim hitreje šli skozi obdobje pandemije in se bodo razmere znova lahko malo umirile.

Tudi pri verouku prosimo, da od sedaj naprej vsi otroci nosijo zaščitne maske. Ker se morajo otroci sedaj 3x tedensko testirat že v šoli, to zadošča tudi za vse ostale obšolske dejavnosti. Starše pa prosimo, da ob sumu na bolezen ali ob kakršnihkoli drugih bolezenskih znakih otroka obdržite doma in s tem ne izpostavljate sebe in drugih morebitni okužbi.

V tem tednu zaradi odsotnosti g. Andreja odpade verouk za 6. razred.

Danes (nedelja dopoldan) so z nami predstavniki zavoda Biseri. Gre za pomoč in spremljanje nosečnic, ki se znajdejo v stiski. Več o svojem delovanju nam bodo nato še sami spregovorili.

V ponedeljek dopoldne ob 10.00 imamo srečanje tajništva za župnijski list.

V ponedeljek zvečer ob 19.00 srečanje za starše 8. razreda veroučne šole. Srečanje bomo imeli preko interneta, starši boste dobili povezavo do srečanja po elektronski pošti.

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje za starše 2. razreda veroučne šole. Srečanje bo preko interneta, starši boste povezavo dobili po elektronski pošti.

V petek dopoldne zaradi drugih obveznosti odpadejo uradne ure v župnijski pisarni.

V petek zvečer ob 20.00 ima redno srečanje mladinska skupina. Ob 20.00 bo imela svoje redno srečanje tudi 1. zakonska skupina.

V soboto čistijo cerkev starši in veroučenci 7. razreda veroučne šole. Dobimo se ob 8.00. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je 34. navadna nedelja med letom – nedelja Kristusa Kralja – sklep tedna zaporov ter začetek tedna Karitas. To je zadnja nedelja cerkvenega leta, saj bomo nato že vstopili v adventni čas. Na nedeljo Kristusa Kralja smo vam običajno delili vrečke za hrano, ki ste jo nato prinesli nazaj na 1. adventno nedeljo. Tudi letos se priporočamo za vaš dar, le da vas naprošamo, da prinesete hrano v svojih vrečkah. Na nedeljo Kristusa Kralja je bil običajno tudi ofer – darovanje za župnika. Iskrena hvala za vaš dar!