Avtor: zudomzale Objavljeno: 12. 10. 2014

Oznanila 28. nedelja med letom

V novi številki Družine lahko preberete kaj več o novem ljubljanskem nadškofu Stanetu Zoretu. Na razpolago je še nekaj drugih revij. Vzemite v branje!

Za našo župnijo je danes poseben dan – žegnanska nedelja! Po sveti maši ob 11.30 bomo imeli blagoslov obnovitvenih del v kleti župnišča ter blagoslov toplotne črpalke. Vsa dela sicer še niso končana, vendar izkoristimo župnijski praznik tudi za blagoslov opravljenih del. Po blagoslovu bo sledil farni dan. Spodaj na parkirišču bodo postavljene mize in klopi, poskrbeli smo za kosilo, imeli bomo srečelov in tombolo (glavni dobitek je kolo), ob 16.00 bomo imeli v cerkvi musical o sv. Frančišku, ki ga pripravljajo člani družinske kateheze. Vsi lepo povabljeni, da se srečamo in poveselimo ter tudi zahvalimo za vsa opravljena dela. Hvala vam tudi za vaš današnji dar pri darovanju, ki bo šel za kritje stroškov obnove.

V petek bodo šli veroučenci od 3. do 7. razreda na duhovni vikend (če bo dovolj prijavljenih). Vse ostale informacije bodo otroci dobili pri verouku, prosimo pa, da se čim prej prijavijo.

Prihodnja nedelja je misijonska nedelja, ko se bomo spominjali naših misijonarjev po celem svetu. Tudi nabirka prihodnje nedelje gre za misijone. Bomo pa prihodnjo nedeljo pred vsako sveto mašo prebirali Sveto pismo. V tem tednu bo v Ljubljani potekal svetopisemski maraton, v župniji pa bomo to naredili v nedeljo pred vsako sveto mašo. Bralce vabim, da se vpišete v seznam, ki visi zadaj na oglasni deski.

Iskrena hvala vsem, ki ste v petek zvečer kakorkoli pripomogli in pomagali, da je koncert naše župnijske Karitas tako lepo uspel. Hvala tudi za vašo podporo in dobroto, ko pomagate pomoči potrebnim.

V torek popoldan ob 15.00 sveta maša v DUD.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov pastoralnega sveta.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje za starše veroučencev 6. in 7. razreda.

V petek zvečer ob 20.00 srečanje odraslih skavtov. Svoje redno srečanje ima tudi mladinska skupina.