Avtor: zudomzale Objavljeno: 20. 11. 2014

Oznanila 33. nedelja med letom

Nova številka Družine ter Župnijskega lista vam je na razpolago.

Do srede še pobiramo prijavnice za oratorijski dan, ki ga bomo imeli v soboto, 29.11.. Nekaj prijavnic je tudi še zadaj med tiskovino.

V soboto praznujemo god sv. Cecilije, zavetnice cerkvene glasbe. Po večerni sveti maši nam naši pevci pripravljajo krajšo akademijo. Vabljeni, da vsi skupaj počastimo to svetnico. Po akademiji ste vsi pevci vabljeni v veroučne prostore.

V župnišču že lahko kupite razne koledarje in družinsko pratiko za leto 2015.

Danes (nedelja) popoldan ob 15.00 je v Mengšu dekanijska revija odraslih cerkvenih pevskih zborov. Lepo vabljeni pevci in poslušalci!

V petek zvečer imamo skupno dekanijsko srečanje mladih v Šentvidu pri Lukovici. Dobimo se pred župniščem ob 19.30. Tudi letošnji in lanskoletni birmanci lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je zadnja nedelja v cerkvenem letu, praznik Kristusa Kralja vesoljstva. To je tudi začetek tedna Karitas, ko smo na poseben način povabljeni k dobrodelnosti in pomoči bližnjim.