Avtor: zudomzale Objavljeno: 24. 11. 2014

Oznanila 34. nedelja med letom

Na razpolago vam je nova številka Družine ter Ognjišča. Priporočamo v branje!

Do srede še pobiramo prijavnice za oratorijski dan, ki ga bomo imeli v soboto, 29.11.. Začnemo ob 9.00 in končamo ob 14.00. Trenutno je prijavljenih 70 otrok. Se priporočamo za kakšno pecivo za soboto.

V župnišču že lahko kupite razne koledarje in družinsko pratiko za leto 2015. Dobili smo tudi že Mohorjevke za prihodnje leto – pridite jih iskat!

V sredo bo v Celju potekal tradicionalni koncert Klic dobrote. Odhod avtobusa je zjutraj ob 9.00 na parkirišču pod cerkvijo. Ste vsi lepo povabljeni k poslušanju koncerta in pomoči po svojih močeh.

Danes vam bodo pri vseh svetih mašah pri izhodu iz cerkve delili vrečke za hrano z daljšim rokom trajanja in naslednjo nedeljo prinesete nazaj. Župnijska Karitas se tako tudi letos obrača na vas s prošnjo za pomoč v obliki hrane, tudi nabirka prihodnje nedelje gre prav tako v ta namen.

V župniji je na pobudo študentov zaživela študentska skupina. Vanjo so vabljeni študentje in mladi v poklicih. Srečevali se bomo dvakrat mesečno, prvo srečanje bo že ta četrtek ob 20.00. Več informacij lahko dobijo mladi pri župniku Klemenu.

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje animatorjev za sobotni oratorij.

V torek zvečer ob 19.00 srečanje za starše in botre v pripravi na krst.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje za starše od 6. do 9. razreda. Med nami bo gospa Marta Zabret, ki bo imela predavanje z naslovom: BODITE KAKOR NAJSTNIKI. Spregovorila nam bo o težavah in reševanju le-teh, s katerimi se soočate starši ob svojih odraščajočih otrocih. Vabljeni tudi vsi ostali, ki vas ta tematika zanima!

V četrtek zvečer ob 20.00 bo drugo srečanje v sklopu Večerov na Goričici. Tokratni večer nosi naslov: Človek odgovarja Bogu – kaj je vera? Vabljeni!

V petek zvečer ima svoje redno srečanje mladinska skupina.

Prihodnja nedelja bo že prva adventna nedelja. Po vseh svetih mašah boste lahko kupili voščilnice, ki jih izdelujejo naši odrasli skavti, izkupiček pa gre za s. Barbaro v Ukrajino. Kupili boste lahko tudi koledarje in kadilo ter oglje za praznike.