Vpis k verouku

Torek, 1.9. 10.00 – 12.00 16.00 – 18.00
Sreda, 2.9. 10.00 – 12.00 16.00 – 18.00

Nekaj navodil k vpisu

• Ob vpisu prinesite s seboj izpolnjen vpisni kartonček. Dobite ga med tiskovino v cerkvi ali pri vhodu v veroučne učilnice. Za vpis v 1. razred je vpisni kartonček obširnejši. Tudi ta se nahaja v cerkvi ali ob vhodu v učilnice.
  • K vpisu v 1. razred prinesite s seboj družinsko knjižico ali kakšno drugo potrdilo o krstu otroka.
  • Kdor še ni vrnil spričevala, to lahko stori ob vpisu.
  • Kdor še ni opravil vseh svojih obveznosti iz preteklega leta, se ne more vpisati v višji letnik.
  • Vpis k verouku iz drugih župnij ni možen, razen ob pisnem soglasju domačega župnika. Poleg tega je potreben tudi osebni pogovor pri nas.
  • K verouku je možno vpisati tudi nekrščenega otroka, v kolikor sprejemate krščanske vrednote in načela, po katerih vzgajamo otroke.
  • V letošnjem letu bomo posodabljali družinske kartoteke, zato ste naprošeni, da vsaka družina izpolni kartonček z vsemi podatki o vaši družini.