Avtor: zudomzale Objavljeno: 24. 10. 2016

Oznanila 30. nedelja med letom

Nova številka Družine ter Župnijski list vas čakata na mizici za tisk. Vzemite v branje!

Prostovoljci Vincencijeve zveze dobrote, ki so bili med nami preteklo nedeljo, se vam zahvaljujejo za vaš dar in pomoč.

Hvala vsem (zlasti g. Janezu Kastelicu in vsem prostovoljcem župnijske Karitas), ki ste pomagali pri izvedbi četrtkovega dobrodelnega koncerta. Ob 25. letnici delovanja se vam vsem zahvaljujem za vaše požrtvovalno delo, za vse ure vašega časa, ki ga namenjate drugim in za vso podporo in pomoč, ki jo nudite. Hvala tako vsem sedanjim kot nekdanjim prostovoljcem Karitas ter hvala vsem vam, ki s svojimi darovi podpirate delovanje naše Karitas.

Znova vabljeni zakonski pari, ki letos praznujete okrogli jubilej zakonskega življenja, da se nam pridružite pri našem skupnem praznovanju. Zaenkrat sta prijavljena samo dva para, vendar sem prepričan, da vas je več, ki praznujete 5, 10, 15, 20,… letnico skupnega življenja. Prijavite se v župnišču.

Vabljeni k redni vsakodnevni molitvi rožnega venca v tem mesecu!

Proti koncu tedna (odvisno od vremena) bi potreboval pomoč: pograbili bi listje, ki odpada z dreves, da se tako pripravimo na prihajajoče praznike.

V ponedeljek ob 15.00 sveta maša v MGC Bistrica (zaradi praznikov en teden prej).

V torek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v tem mesecu.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje študentske skupine. Vabljeni vsi mladi, ki hodite na fakultete, pa tudi vsi tisti, ki po starosti spadate v to skupino. Dobimo se v župnišču.

V petek imamo dan celodnevnega spovedovanja. Spovedniki vam bodo na razpolago od jutranje do večerne svete maše. Razpored spovednikov že visi zadaj na spovednici, vmesne luknje bomo pokrivali domači duhovniki.

V petek zvečer ob 20.00 srečanje mladinske skupine.

V soboto gredo na duhovne vaje člani zakonske skupine.

Prihodnja nedelja je 31. navadna nedelja med letom. Po jutranji sveti maši bomo imeli krščevanje. Popoldne ob 15.00 smo vabljeni v župnijo Ihan, kjer bodo imeli diakonsko posvečenje.