Avtor: zudomzale Objavljeno: 25. 09. 2017

Nova številka Družine vam je na razpolago za branje.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo pomagali pri srečanju za ostarele in bolne. Žal pa opažam, da je pripravljenosti za pomoč na takšnih srečanjih vedno manj.

Hvala tudi vsem, ki ste pripravili in sodelovali pri akademiji na čast blaženemu Antonu Martinu Slomšku.

V tem tednu smo znova odprli vse dovozne poti do cerkve. Upajmo, da v prihodnjem tednu dobimo nazaj še obnovljeno ograjo in do konca uredimo okolico, da bomo za žegnanjsko nedeljo imeli stvari zaključene. Vsi lepo vabljeni, da si ogledate novi trg, stopnice in vse ostalo, kar smo naredili v letošnjem letu. Pred nami pa je sedaj drugi del, ki se začne z zbiranjem denarja. Če bi vsak od odraslih na prvo nedeljo v mesecu, ko imamo gospodarsko nabirko, daroval vsaj 10€, imamo v enem letu zbranega toliko, kolikor potrebujemo za dokončanje celotne ploščadi. Zato vas vabim k darežljivosti, da ta denar zberemo in dokončamo začeto delo. Hvala pa vsem, ki ste že do sedaj podpirali naše skupno delo.

V mesecu oktobru smo na poseben način povabljeni k molitvi rožnega venca, bodisi doma, v družini ali skupaj kot župnija. V cerkvi bomo imeli molitev rožnega venca pred vsako sveto mašo. Vabljeni molivci, da molite naprej.

Danes (nedelja) so pri sveti maši ob 10.00 z nami vzgojiteljice in otroci iz Vrtca Dominik Savio Karitas Domžale. Z nakupom njihovih izdelkov po maši podpirate delovanje našega vrtca, ki že 25 let opravlja poslanstvo vzgoje naših najmlajših.

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine. Zlasti lepo vabljeni letošnji prvoletniki!

Prihodnja nedelja je 26. navadna nedelja, za našo župnijo žegnanjska nedelja. Ker imamo 1. oktobra vedno tudi celodnevno češčenje, bomo to dvoje združili tako, da bomo v soboto zvečer po maši izpostavili Najsvetejše v celonočno češčenje vse do jutranje maše. Zadaj pod korom že visi list, kamor se lahko vpišete za molitev (tako skupine kot posamezniki). Vse nedeljske svete maše bodo slovesne, ob koncu bo tudi darovanje – ofer za potrebe cerkve. Nato bomo znova izpostavili Najsvetejše, kot je bilo tudi zapisano v Župnijskem listu. Pred večerno sveto mašo bo izpostavljeno 1 uro, ko ste tudi lepo vabljeni k molitvi.