Avtor: zudomzale Objavljeno: 19. 04. 2020

Bela nedelja

Na razpolago je še nekaj izvodov dvojne velikonočne številke Družine ter Župnijski list.

Stanje glede karantene se ne spreminja, še vedno obhajamo svete maše brez prisotnosti ljudstva. Upajmo, da se bodo razmere kmalu kaj spremenile in bomo spet lahko obhajali sveto mašo skupaj z verniki.

Hvala vsem, ki v teh dneh skrbite za nas v župnišču. Hvala tudi za vsa voščila in ostale pozornosti ob velikonočnih praznikih.

Prihodnjo nedeljo se začne teden molitve za duhovne poklice. Vabljeni k molitvi v ta namen, da bi nam Bog naklonil novih duhovnih poklicev in da bi bili le-ti popolnoma predani svojemu poslanstvu. Hvala tudi za molitve vsem vam, ki že sedaj duhovno podpirate nas duhovnike in molite za nas.

Če bi kdo v času samoizolacije ali karantene potreboval kakšno pomoč (npr. za nakup v trgovini, …), lahko pokličete v župnišče ali na številko 068-642-788. V sodelovanju z Župnijsko Karitas in z nekaj mladimi smo vzpostavili mrežo sodelavcev za medsebojno pomoč v tem času.

Na telefonsko številko 069-928-187 lahko vsak delovni dan med 9. in 15. uro pokličete vsi starejši in osamljeni, ki bi želeli redno poklepetati s prostovoljci. Pogovor starejšim bodo nudili prostovoljci youngCaritas – Karitas mladih v Sloveniji.

Vsak ponedeljek zvečer ob 20.00 smo preko Radia Ognjišče povabljeni k skupni molitvi z našim nadškofom Zoretom. Zvonovi nas bodo povabili k skupni molitvi.

Vabljeni na našo internetno stran: http://zupnija-domzale.rkc.si/, kjer lahko najdete različne informacije in gradiva za veroučence, oblikovanje besednega bogoslužja doma in razne druge zadeve, ki vam v teh dneh lahko prav pridejo.